Оплата

Плата за прийом статті до публікації або її подачу на розгляд відсутня.

Автори сплачують лише організаційний внесок для покриття витрат на видавничій сервіс (літературне редагуванням, форматування тексту, комп'ютерна верстка, макетування, виготовлення паперового накладу Журналу, хостинг та підтримка web-сайту, підготовка метаданих статей для індексування у наукометричних базах).

Сплата організаційного внеску здійснюється після прийняття статті до друку. Розрахункова вартість опублікування статті, оформленої відповідно до вимог Журналу (шрифт Times New Roman 14; інтервал 1,5; відступ 1,25, всі поля1,5 см; інтервал між абзацами – 0 пт), – 200 грн за одну сторінку у форматі Word-документу рукопису ДО ВЕРСТКИ у макет З УСІМА структурними елементами.

За потребою авторам пропонуються послуги з перекладу рукопису статті англійською мовою та оформлення списку літератури. Вартість узгоджується індивідуально, залежно від обсягу та складності.

Оплата здійснюється за реквізитами, які надсилаються відповідальному автору разом із листом про остаточне узгодження тексту публікації піля ухвалення змісту номера Вченою радою Державної установи "Інститут медичної радіології та онкології ім. С. П. Григор'єва Національної академії мединих наук України".

Оплата може бути здійснена будь-яким зручним для Вас способом: у касі банку, через термінал, за допомогою електронних систем грошових переказів («Приват24», «LiqPay», «Portmone», «iPay» та інших) тощо.

Якщо автори не здійснюють оплату протягом десяти робочих днів з дати відправлення листа редколегією, стаття знімається з публікації у поточному номері збірника. Після внесення оплати таку статтю може бути прийнято до друку у поточному або наступних номерах збірника.

На одну опубліковану статтю видається один безкоштовний авторський примірник, незалежно від кількості авторів. За необхідності автори можуть придбати додатковий авторський примірник журналу.