Відкритий доступ

ПОЛІТИКА ВІДКРИТОГО ДОСТУПУ

Журнал «Український радіологічний та онкологічний журнал» дотримується політики відкритого доступу до опублікованого матеріалу, визнаючи пріоритетними принципи вільного поширення наукової інформації та обміну знаннями для глобального суспільного прогресу.

Користувачі мають можливість вільно читати, завантажувати, копіювати та розповсюджувати контент з навчальною та науковою метою з обов`язковим зазначенням авторства.

У власній роботі журнал регулюється ліцензією CC BY

Ліцензіати можуть копіювати, розповсюджувати, демонструвати та виконувати твір, а також робити похідні твори та ремікси на його основі, лише якщо вони надають автору або ліцензіару кредити в порядку, визначеному ними.

 

ПОЛІТИКА АРХІВУВАННЯ

Журнал використовує систему LOCKSS (Lots of Copies Keep Stuff Safe) для захищеного та надійного архівування журналу. LOCKSS — це програмний засіб з відкритим вихідним кодом, розроблений Бібліотекою Стенфордського університету, що дозволяє бібліотекам забезпечувати збереження окремих веб-журналів, регулярно перевіряючи веб-сайти зареєстрованих журналів на наявність нового опублікованого контенту та архівуючи його. Кожен архів постійно перевіряється на відповідність з іншими; якщо контент виявляється пошкодженим або втраченим, інші архіви використовуються для його відновлення.